We go streetstyle!

0

Girly Red or Boyish Blue? Olles kunagi olnud Coca-Cola tüdruk, siis kipub minu esimene eelistus punase-sinise vahel olema punane. Alati. Aga asjad muutuvad keerulisemaks, kui räägime helesinisest ja eriti veel denimist. Kuna valikut teha on peaaegu võimatu, siis lähtun tujust. Igal juhul on päike väljas ja aeg suvehõnguline riietus jalutama viia.

Igapäevaselt on minu stiil pigem linlikult elegantne, mitte just tingimata viks pükskostüüm või rangelõikeline seelik ja triiksärk, kuid mingi elegantsi lisav element siiski, millega tunnen end kohtumistel hästi ja võin lihtsa aksessuaaride vahetusega ka pärast tööd mõnele üritusele või vastuvõtule sammud sättida. Ilmselt kehtib minu kohta lause “there’s no such thing as overdressing” ehk kunagi ei saa olla liiga hästi riides. Lisaks armastan sageli kombineerida romantilisema joonega naiselikke ja konkreetse lõikega maskuliinsemaid mudeleid.

SuperDry maxidress and leather jacket, photo: Riina Varol

SuperDry maxidress and leather jacket, photo: Riina Varol

SuperDry hot red summer dress, Miss Sixty sunglasses, photo: Riina Varol

SuperDry hot red summer dress, Miss Sixty sunglasses, photo: Riina Varol

SuperDry blue denim & sneakers, photo: Riina Varol

SuperDry blue denim & sneakers, photo: Riina Varol

Seega on vahel superlahe teha midagi tavapärasest erinevat, proovida näiteks karmimat tänavastiili või boheemlaslikumat lähenemist. Nii ei hakka endal ja teistel igav ning võid avastada täitsa üllatuslikult endale sobivad asju. Seekordne inspiratsioon tuli Inglise rõivabrändilt SuperDry, mille esinduskauplus asub Tallinnas Ülemiste keskuses. Koos stilist Karolin Kuusikuga sai välja valitud helesinine denimkomplekt, vallatu figuuri rõhutav punane suvekleidike ja maxikleidi-nahktagi komplekt, mis veidi pilvisemate ilmadega on suurepärane linnariietus.

We go streetstyle! It’s finally starting to look like summer in Estonia, so it’s time to escape – at least for today – from offices. Inspiration for Fashionista Lifestyle’s streetstyle looks came from SuperDry brand.

Outfits: SuperDry
Style: Karolin Kuusik
Photos: Riina Varol
Make-up & Hair: Lana Vallo Make-up Studio

Tags: , , , ,