Kuidas ma sain näonaha kevadiselt säravaks

0

Mõned päevad tagasi pildistasime üht kaunist kevadkollektsooni, mida varsti-varsti ka blogist lugeda ja näha saate. Praegu ütlen vaid, et tulemas on ka sellel aastal taas trendikat meremehe stiili, millele sekka kevadise päikeselaiguna särtsakat kollast. Tasub jääda ootama, ma luban.

Küll aga on igasuguste pildistamistega nii, et ka üliprofessionaalne meik ei varja täielikult seda, kui pikast talvest on näonahk hallivõitu ja säratu. Mistõttu otsustasin seekord tavapärastest pildistamiseelsetest maskidest millegi tõhusama kasuks, milleks oli Nanomed platsenta näohooldus Tallinna Reval Day Spas.

Pikal tänaval paiknev armas väike kohake on oma nimest hoolimata pigem salong kui spa. Soojades toonides interjöör on kutsuv ning kõikjal valitseb rahu, võimaldades privaatselt lõõgastuda.

Nanomed skincare

Nanomed platsenta näohooldus

Protseduur ise on ülimalt meeldivalt veedetud 1,5 tundi, mis samas kombineerib kogu vajaliku näohoolduse kuldvara: teemantlihvimise, elektroporatsiooni ja ultraheli. Juurde kasutatakse ülikvaliteetset Jaapani päritolu platsental põhinevat nahahooldussarja Nanomed, mis protseduuri käigus sügavpuhastab, toniseerib ja niisutab, jõudes ka kõige sügavamate nahakihtideni. Kogu protseduur lõpeb suurepärase niisutava hapnikumaskiga, mis jäetakse 15 minutiks peale, samas kui sa ise mõnusalt lõõgastud ja helgeid mõtteid mõtled.

Vaatasin kohe peale protseduuri peeglisse ja tulemus oli nähtav – nahk oli toonuses, lihased pinguldunud, talvehallus asendunud säraga. Kõige tõhusam protseduur, mida siiani olen kogenud, ilma et oleksin pidanud käima kõikides nendes protseduurides (teemantlihvimine, elektroporatsioon, ultraheli) eraldi, nii nagu seda sageli tuleb teha. Valutu ja nauditav, seega nii tõhus, kui vähegi üks nahaprotseduur saab olla ilma süstide või kirurgilise sekkumiseni minemata, mida enda puhul veel kaugeltki vajalikuks ei pea.

Ja muidugi ei ole vaja tingimata pildistamist ära oodata, niisamagi teeb särav nahk igal hommikul peeglisse vaadates rõõmu.

Tags: , , , , ,