Foto: Tanel Veenre

Imelised merihobud Tanel Veenrelt

0

Tanel Veenre klassikaliselt ajatu ehtekollektsioon on valminud käsitööna ja täiuslikkuseni viimistletud. Põhiosa moodustavad mitukümmend eri mudelit kõrvarõngaid, mida täiendavad hapralt elegantsed kaelaripatsid, prossid ja mansetinööbid. Värske sügistalvise kollektsiooni läbivaks motiiviks on merihobu.

„Merihobu on minu jaoks müütiline olend, kes aitab tuua reaalsusesse killu unistustest. Nad on korraga graatsilised ja ebamaised. Tegemist on igavikulise, klassikalistele ajatutele väärtustele rõhuva kollektsiooniga, mis tundus tänases hirmudega varjutatud maailmas kuidagi vajalik,“ ütles Tanel Veenre.

Tanel Veenre ehted 2014 talv (20)

Tanel Veenre ehted 2014 talv (8)

Tanel Veenre ehted 2014 talv (3)

Foto: Tanel Veenre

Kollektsioonis on materjalidest kasutatud hõbedat – nii puhast, kullatud kui tumendatud – ning filigraanselt lihvitud ehtekive nagu mäekristall, tsitriin, roosa kvarts jne. Ehteseeriast ei puudu ka vigur: osa kive on disainer asendanud smaragd-mardikatega. Ehete hinnad jäävad vahemikku 95-200 EUR.

Fashionista Lifestyle’i lemmikuteks osutusid hõbeda ja läbipaistvate mäekristallidega merihobud – nii õhkõrnad ja ajatult elegantsed!