Catwalk.ee

0

Fashionista Lifestyle: kuidas saavutada maagilist talvelooki

Ma ei tea, kas mind inspireeris Sandy Powelli poolt Cinderella rollis ülesastuvale Lily Jamesile loodud helesinine õhkõrn printsessikleit või hoopis esimese saabunud lume romantika, kuid ühtäkki hakkasin moeriiulitel ringi vaadates nägema vaid asju, millest hõngub kaunist talvemaagiat.Väga sageli üritavad Eesti naised oma põhjamaist jääprintsessi välimust pigem maskeerida, kuid tegelikult on see just rõhutamist väärt. Ja millal siis veel, kui mitte talvel, jõulu- ja uusaastapidude säras või pehmete lumehelveste sajus?

Silma jäid Tallinn Fashion Weekil esitletud Aldo Järvsoo kollektsioonist tõeliselt kõrgmoelik pikk lumevalgelt helkiv käsitööna valminud kleit, Lilli Jahiloo põhjamaiselt karged valge plisseer- ning hõbedaläikeline kuukleit ning Liisi Eesmaa litterkleit, millest aimub virmaliste värve: valgesse aeg-ajalt helki andvat roosat, helelillat või sinist. Mulle meenutab see kleit sinakat lund kargel talvehommikul, millele külm päike roosakat helki lisab.

Fotol kannan ise just Liisi Eesmaa disainitud kaunist litterkleiti ning talveromantika elemendina mõnusalt sooja valget lumekuningannakasukat, mütsi ja käpikuid moekalt Prantsuse rõivabrändilt Morgan de Toi, mille leiab Foorumi keskusest. Talvemaagiat lisavad kõrvas hõbedased mäekristallidega merihobud Tanel Veenre uuest ehtekollektsioonist „Hippocouture“, kust veel võib leida näiteks tumendatud hõbeda ja helesinise maagilise amasoniitkiviga kõrvarõngad. Samuti tasub vaadata Anneli Tammiku äsjavalminud ehtekollektsiooni „Lumi“, mille kõrvarõngad meenutavad kauneid lumehelbeid.

Ükski talvelook ei oleks täiuslik sobiva meigi ja soenguta. Meigikunstnik Lana Vallo on teinud kleidi säravvalgele kontrasti andva rõhutatud suitsusilma, millele lisab pidulikkust helkiv sädelus, heledat nahka esiletoova ühtlase meigipõhja ning frozen- ehk kahvatult heledad huuled.